Domů > Matematika 5. třída - Nová řada
- - -

Učebnice se zapracovanými posledními úpravami RVP. Zpřehledňuje počítání v oboru přiroz. čísel a rozšiřuje ho do milionu i přes milion. Najdete v ní učivo zlomků i prvky finanční gramotnosti. Učebnice dává možnost samokontroly i sebehodnocení, využívá mezipředmětové vztahy. Slovní úlohy čerpající náměty ze života. Součásti učebnice je i učivo geometrie.
Odkaz na distribuci
Detail učebnice najdete ZDE


K učebnici MATEMATIKA 5, 1. DÍL patří pracovní sešit UŽITEČNÉ POČÍTÁNÍ 1. DÍL.

NOVÁ ŘADA

OBJEDNÁVK...

[...více]

- - -

Pozornost je věnována pamětnému i písemnému počítání s velkými čísly, které je motivované vesmírem. Pracovní sešit obsahuje úlohy k procvičení úsudků. Témata úloh se týkají životních situací, které jsou žákům blízké a mohou je obměňovat. Z geometrie je procvičováno rýsování podle popisu a popis narýsovaných obrázků i obvod a obsah čtverce a obdélníku.
Odkaz na distribuci
Detail učebnice najdete ZDE


K pracovnímu sešitu UŽITEČNÉ POČÍTÁNÍ, 1. DÍL patří učebnice MATEMATIKA5, 1. DÍL.

NOVÁ ŘADA

OBJEDN...

[...více]
- - -

Učebnice se zapracovanými posledními úpravami RVP. Najdete zde učivo zlomků, desetinných čísel i úlohy zaměřené na finanční gramotnost. K zvládnutí nového učiva pomáhá obrázkový materiál i číselné oys, pomocí kterých žáci snadno desetinná čísla porovnávají i zaokrouhlují. Učebnicí prolínají cvičení pro samokontrolu a sebehodnocení. Průběžně je do učebnice zařazeno učivo geometrie.


Detail učebnice najdete ZDEOdkaz na distribuci


K učebnici MATEMATIKA 5, 2. DÍL patří pracovní sešit UŽITEČNÉ POČÍTÁNÍ 2. DÍL....

[...více]
- - -

Pozornost je věnována pamětnému i písemnému počítání s desetinnými čísly. Žáci se učí úsudkům s desetinnými čísly. Žáci jsou vedeni k úvahám nad financemi. Průběžně jsou zařazeny testy, kde nechybí zlomky ani desetinná čísla. V geo­metrii se procvičuje probrané učivo, počítají se obvody a obsahy čtverců a obdélníků, rýsují se i trojúhelníky.


Detail učebnice najdete ZDEOdkaz na distribuci


K pracovnímu sešitu UŽITEČNÉ POČÍTÁNÍ, 2. DÍL patří učebnice MATEMATIKA 5, 2. DÍL.

NOVÁ ŘADA

OBJEDNÁVKOVÉ ČÍ...

[...více]

Copyright © Nakladatelství Nová Škola Brno 2013 | Mapa webu